FLAFFI Eesti leivaküpsetaja toob turule koorikuta palaleiva

Kodu.postimees.ee
Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Shutterstock

Leibur mis on tuntud oma pikaajaliste traditsioonide ja innovaatiliste lähenemiste poolest, teatab uuest tootesarjast Flaffi.

Flaffi on pehme palaleib, mis on loodud spetsiaalselt noorematele tarbijatele arvestades nende maitse-eelistusi ja tarbimisharjumusi. Uus palaleib on ühtlasi ka loogiline uus sõsar turuliidrile Rukkipalale ja tuntud tootesarjadele Röst, Ruks ja Saib.

Flaffi valmistamisel kasutatakse kvaliteetset nisu- ja kaerajahu, mis on rikas kiudainete poolest ja toetab tervislikku toitumist.

«Flaffi on palaleib, kuid uudsena ilma kõva koorikuta,» sõnab Leiburi tootearendaja Nele-Riin Koskaru.

Flaffi tugevus on selle pehmus

Leiva pehme tekstuur ja neutraalne maitse muudavad selle ideaalseks maitsete kandjaks ning sobitub hästi kergete palade tarbimistrendi, kus erinevad rikkalikud ja tervislikud katted - nagu näiteks avokaado ja muna - koos leivaga moodustavad toitaineterikka eine.

Leiburi tegevjuht Ott Neeme märkis, et Flaffi tootearendus on suurepärane näide ettevõtte pühendumusest innovatsioonile.

Flaffi palaleib.
Flaffi palaleib. Foto: Leibur

«Laia maailma mõjutused ja eri kultuuride toidulauad on noortel hästi teada. Flaffi on osa meie laiemast strateegiast hoida oma tarbijate maitsete muutumisega sama tempot ning pakkuda neile kodusest toorainest tehtud, kuid toidutrende jälgivaid tooteid,» sõnas Neeme.

Flaffi on saadaval aprilli keskpaigast Selveri, Prisma ja COOP-i lettidel üle Eesti. Leibur julgustab kõiki proovima seda uut ja põnevat toodet, mis rikastab igapäevast leivavalikut ja pakub uusi maitseelamusi.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles