Bolt Food vallutas kolm uut linna!

Kristina Kostap
, Postimees Kodu vastutav toimetaja
Copy
Bolt Food kuller.
Bolt Food kuller. Foto: Taavi Sepp/Postimees Grupp

Bolt Food laienes Keilasse, Kuressaarde ja Haapsalusse. Ettevõtte eesmärk on pakkuda klientidele võimalust tellida süüa lemmikrestoranidest ja -poodidest ka väiksemates linnades. Kõigis linnades saavad kohalikud elanikud valida kümmekonna poe ja restorani vahel.

Bolt Foodi juhi Jaagup Jalakase sõnul on teenuse laienemine oluline strateegiline samm. «Inimestel on huvi teenuse vastu nii Eesti suur-kui väikelinnades, mis innustab meid seda võimalust pakkuma. Soovime olla võimalikult kättesaadavad üle Eesti,» ütles Bolt Foodi juht Jaagup Jalakas.

«Restoranide kõrvalt pakume ka erinevaid jaekauba võimalusi ja töö käib, et partnereid lisada. Igas linnas leiab Bolt Foodi valikust ka näiteks mugavus- ja lillepoode ja palju muud põnevat,» ütles Jalakas. Lisaks tõi ta välja, et Bolt Food teeb kojuvedusid nüüd ka paar kilomeetrit igast linnast välja, et teenindada kliente veelgi laiemalt.

Lisaks toidu kohaletoimetamisele pakub Bolt Food kohalikele elanikele võimalust teenida sissetulekut kullerina. «Kohalikel elanikel on hea meel, et nendeni jõuab uusi sissetuleku teenimise võimalusi ja kullerina lisateenistuse saamine on väga populaarne,» ütles Jalakas.

Bolt Foodi teenus on kättesaadav Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Kohtla-Järvel, Jõhvis, Rakveres, Viljandis, Kuressaares, Keilas ja Haapsalus. Kokku tegutseb Bolt Food 20 riigis ja 80 linnas üle maailma.

Märksõnad

Tagasi üles