Tee see liigutus, et tualetipaber kogemata lahti ei rulluks

Kodu.postimees.ee
Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Shutterstock

Unisena hommikul tualetti minnes võib kohmakalt tegutsedes panna tualetipaberi lahti rulluma nii, et pärast on tükk tegemist see tagasi kokku kerida. Veereb ja veereb – ja kuigi sa tahtsid rebida ainult ühe ruutu, läks pool rulli raisku. See ei pea nii olema!

Paari aasta tagune aeg, mil olime kõik koju aheldatud, õpetas meid tualetipaberit hoolikalt kasutama, kuna oli hirm, et seda pole kohe-kohe enam saada või keelatakse ka toidupoodi minemine ära. Kuigi tualetipaberikriisi ei saabunud, ei tasu seda ka täna mõttetult raisata, sest hinnad on märgatavalt tõusnud. Ka keskkonna huvides ei tohiks oma majapidamises mõttetut raiskamist lubada. 

Selleks, et tualetipaber raisku ei läheks, leidub õnneks üks lihtne nipp. Tõmmates tualetipaberi rulli otsa, lootuses sealt kätte saada ainult ühe ruudu, hakkab rull hoopis keerlema ning tõenäoliselt tõmbasid selle liigutusega välja plaanitust oluliselt rohkem ruute, vahendab MyHomeBook. Muidugi saab paberit ka viisakalt rebida, kuid vahel läheb see ju meelest!

Tagasi üles