Kuidas kaitsta terrassimööblit õietolmu eest?

Kodu.postimees.ee
Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Shutterstock

Terrassimööbel on ideaalne valik, kui soovite luua mugava ja stiilse välisruumi oma kodu terrassil või aias. Terrassimööbel loob hubase ja kutsuva atmosfääri, kus saate lõõgastuda, einestada ning veeta aega pere ja sõpradega, kirjutab Arco Vara maakler Margus Pootsmaa.

Praktiliselt ja maitsekalt valitud terrassimööbel lisab kodule väärtust ning muudab terrassi või aia atraktiivsemaks ja funktsionaalsemaks. Kvaliteetne terrassimööbel on valmistatud vastupidavatest ja ilmastikukindlatest materjalidest, mis tagavad mööbli pikaajalise kestuse ja vastupidavuse. Saadaval on lai valik eri stiilis ja erineva disainiga terrassimööblit ning see võimaldab leida sobiva lahenduse igale maitsele ja eelarvele.

Kuidas kaitsta terrassimööblit õietolmu eest?

  • Kasutage kvaliteetset terrassikatet või kilekatet, et mööbel õietolmu lendlemise ajaks kinni katta. See hoiab mööbli puhtana.
  • Puhastage terrassimööblit regulaarselt pehme lapi ja veega, et eemaldada õietolmu jääke.
  • Kasutage spetsiaalseid puhastusvahendeid õietolmu eemaldamiseks terrassimööblilt. Need aitavad hoida mööbli korras ja kaitsta seda õietolmu kahjulike mõjude eest.
  • Võimalusel paigaldage terrassile õietolmu eest kaitsev katus või varikatus, mis kaitseb mööblit õietolmu eest ja pikendab selle eluiga.

Miks kaitsta terrassimööblit?

Terrassimööbel on kogu suve välitingimustes ja seetõttu otsese päikesevalguse, vihma, tuule ja muude ilmastikumõjude poolt kõige rohkem kahjustatav. Kaitstes terrassimööblit sobivate kaitsevahenditega, nagu katted või varikatused, saab pikendada mööbli eluiga ning hoida seda ilusa ja kasutuskõlblikuna pikka aega.

Tagasi üles