ELU VÕIMALUS IKEA kutsub kandideerima tasuta koduvärskendusele!

Kristina Kostap
, Postimees Kodu vastutav toimetaja
Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Shutterstock

IKEA otsib inimesi, kes unistavad oma kodus välja valitud ruumi sisustuse tasuta uuendamisest ja soovivad osaleda alustavas telesaatest, mis jõuab ekraanile sügisel. Osalustaotluse saab täita kuni 1. juulini.

Saabuval sügisel teevad IKEA ja TV3 algust ühisprojektiga, milleks on telesaade «Minu IKEA kodu». Taotluse täitnute hulgast valitakse 8 õnnelikku, kelle tuba või äriruum saab IKEA sisekujundajate käe all täiesti uue kuue. Hooaja jooksul jagavad sisekujundajad vaatajatele ka praktilisi näpunäiteid, kuidas värskendada kodu ilma suuremate remonditöödeta. Saadet hakkab juhtima särav Hanna Martinson.

«Vastavalt IKEA viimasele koduse elu uuringule* väidab 60 protsenti Eesti elanikest, et kodu on nende lemmikkoht. Veelgi enam – küsitluse andmetel ütleb peaaegu iga neljas eestimaalane, et kodu paremaks tegemine on üks tegevusi, mis neile kodus kõige enam rõõmu pakub, ja üle poole küsitletutest plaanivad järgmise kahe aasta jooksul kas uude koju kodu kolida või praegust elamist värskendada. Seetõttu õpetab IKEA sisekujundajate tiim uue telesaate vaatajaid oma kodu paremaks tegema ja jagab inspireerivaid ideid ja praktilisi näpunäiteid päris kodude ja tegelike elutingimuste põhjal, millega paljudel on lihtne samastuda,» ütleb IKEA sisekujundajate juht Brita Mikvere.

«Eestlased on kodu alati oma kindluseks pidanud ja selle mugavaks pesaks kujundanud. TV3-l on väga hea meel, et uus saade annab lisanõu ja aitab leida värskeid nippe, kuidas teha kodu ilusamaks ja praktilisemaks,» märkis TV3 turundus- ja kommunikatsioonijuht Annely Adermann. «Tegemist on saatega, milles on ühtviisi põnev nii ise kaasa lüüa kui ka kogu muutumisprotsessi jälgida,» lisas ta.

Osalejate valimine on alanud

Projekti «Minu IKEA kodu» esimene etapp on leida osalejad, kes soovivad oma kodu tasuta uuendada. Eesti elanikud, kes soovivad saatesse kandideerida, saavad taotluse täita 1. juulini. Taotlusesse tuleb märkida, millist ruumi oma kodus renoveerida soovitakse: kas elutuba, magamistuba, lastetuba või mõnda teist. Taotluste hulgast valib žürii välja projektis osalejad, kelle valitud ruume värskendama hakatakse.

Projekti teine etapp on TV3 erisaade «Minu IKEA kodu», mis jõuab teleekraanidele oktoobris. Saates näidatakse Eesti vaatajatele projektis osalenud koduvärskenduste eri etappe: uuenduskuuri arutamine, mööbli ja lahenduste valimine, sisustuselementide kokku sobitamine jne. Iga ruumi uuendamisest sünnib saate eraldi episood, mille vaatajad ei saa mitte ainult kaasa elada värskenduskuuri kulgemisele, vaid ka kõrva taha panna sisekujundajate nippe ja nõuandeid, mida oma isiklikus kodus rakendada.

Projekti kandideerijad saavad taotluse kuni 1. juulini täita SIIN.

Märksõnad

Tagasi üles