N, 30.11.2023

Kuus head nippi üürikorteri tuunimiseks

Kodu.postimees.ee
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kui tahad üürikorterisse tuua omapära, tee seda näiteks valgustite või patjade-vaipadega.
Kui tahad üürikorterisse tuua omapära, tee seda näiteks valgustite või patjade-vaipadega. Foto: Vida Press

Omanikud ei luba üürnikul üürikorteris just tihti kodukujundusega möllata. Toome ära kümme nipikat tuunimisvõimalust, mis annavad üürikale hubasema väljanägemise.
 

1. Kardinad

Kardinad saad suurema vaevata uute ja nägusate vastu vahetada, eriti kui tegemist on hariliku, kardinapuul rippuva aknakattega. Erinevaid võimalusi leiad kõhnema rahakoti puhul kas soodusmüükidelt või odavamatest sisustuspoodidest ning kui oled osavnäpp, võid ka ise õmmelda.

2. Käepidemed ja lingid

Need annavad mööblile palju juurde, nende vahetus pole väga keeruline ja sellega saab hakkama igaüks.

3. Köögi- ja vannitoa lisavidinad

Kõiksugu käterätihoidjad, seebilaused, nugade-kahvlite topsikud jms võid välja vahetada, kuid ära pererahva omi ära viska: kui korterist lahkud, võid oma vidinad taas kaasa võtta.

4. Valgustid

Lisa hubasust erinevate valgustitega, kui lahkud, saad need taas kaasa pakkida.

5. Vaibad ja padjad

Kui ka pererahva sisustus tundub kasin, anna toale vunki juurde vaipade, patjade ja pleedidega. Kohe näed, kuidas toa ilme muutub.

6. Väikemööbel

Tumbad, pisikesed lisalauad ja väikesed kummutid, need võid tuppa tuua just sellised, nagu sulle meeldib, ja hiljem lahkudes taas kaasa haarata.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles