Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
INSPIRATSIOON ⟩ Need on koduportaali hinnangul Eesti parimad kodukujundajad Öeldakse, et kodu on igaühe kindlus. Seda ta kindlasti on. Kuid kas see ka ilus on? See on juba täiesti omaette küsimus. Igaühel on oma maitse ning see, mis on ühe jaoks kaunis, ei pruugi teisele kohe üldse meeldida. Siiski on tore piiluda sisse teiste kodudesse, et neist natuke inspiratsiooni ammutada. Kuna aasta on uus, panime kokku koduportaali lemmikud kodukujundajad, kel häid ideid kahvaga jagada. Kindlasti leiab siit igaüks midagi oma maitsele.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Suur lugu
Elamused, kasutatud asjad ja kliimalubadused: need kingid teevad iga keskkonnasäästliku inimese rõõmsaks Jõulukingituste traditsioon ulatub sajandite taha ning kuulub tänaseks pühade meeleolu juurde pea kõikjal maailmas. Paraku kaasneb selle ilusa traditsiooniga suures koguses jäätmeid ning ületarbimiskultuur mõjub laastavalt keskkonnale ja kliimale. Samas ei tahaks ju keegi oma lähedasi kingitustest päris ilma jätta. Siin on viis ideed, kuidas viimasel hetkel keskkonnasõbralik kingitus leida.
Eesti esikogujad jagavad nippe, kuidas kasvavate hindadega nutikalt toime tulla ja raha säästa Sel aastal on Eesti tarbijahindade kasv viimase 13 aasta kiireim, küündides lausa seitsme protsendini. Swedbanki Rahaasjade Teabekeskuse juht Mari-Liis Jääger kogus Eesti suurimas rahatarkuse Facebooki grupis Kogumispäevik jagatud nipid kokku ja pani kirja grupiliikmete kõige tõhusamad ja leidlikumad mõtted, kuidas kasvavate hindade valguses kulutusi juhtida ning sääste kõrvale panna.
Eesti Vabaõhumuuseum kutsub populaarsele jõulurännakule läbi ajaloo keerdkäikude Eesti Vabaõhumuuseum kutsub 18. ja 19. detsembril osa saama vabaõhu elamusekskursioonidest, kus näeb, mil moel on jõuluaega tähistatud keerulistel aegadel Eesti ajaloos. Giidi juhatusel toimuvaid rännakuid ilmestavad elavad pildid ikaldusaja talupere, baltisakslaste, II maailmasõja sõdurite ja 2012. aasta maailmalõpu ootajate pühadeajast. Lisaks saab nädalavahetusel osa muuseumit elavdavast jõulumelust.
Tagasi üles
Back