Foto: internet ütleb, et see on kõige koledam elutuba, mida kunagi nähtud

Kodu.postimees.ee
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Shutterstock

Muidugi on iga koduomaniku asi, milliseks ta oma kodu loob, aga mõnikord panevad tehtud valikud üsna korralikult kulmu kergitama. 

Oma kodu kujundamisel võib mõistagi fantaasia vabalt lendu lasta ja kujundada eluruumid selliseks, et eelkõige iseendal seal hea olla oleks. Ainuke häda, et kui sisekujundus saab liiga silmatorkavalt erinev, võib hiljem olla raskusi kodu müümisega. 

Ilmekaks näiteks on see elutuba siin, mille foto on pärit ühest kinnisvarakuulutusest. 

Ütleme nii, et on olemas avatud planeeringud ja siis on olemas liiga avatud planeeringud: fotol kujutatu on kindlasti viimaste hulgast. 

Kuidas täpselt seda ruumi, mis ühendab endas elu-, söögi- ja vannitoa ning tualettruumi, täpselt kasutama peaks, jääb ebaselgeks. Ilmselgelt on kodu senised omanikud väga kompleksivabad inimesed, aga kui ostuhuvilised ei pruugi nii vabameelsed olla.

Pilt ringleb enidselt hea hooga erinevates sisustusportaalides ja temaatilistes foorumites ning inimesed ei suuda ära imestada, kes küll sellise lahenduse kasuks otsustaks. 

Tagasi üles